Końcówka DT15 do biostymulacji do lasera LX16 Woodpecker
Symbol: WD DT15
Dostępność: Dostępny 1 szt.
Cena: 100.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką strony w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WD DT15
Dostępność: Dostępny 1 szt.
Cena: 100.00
Więcej o produkcie
DT15 Tip for Laser to specjalistyczna końcówka do biostymulacji przeznaczona do pracy z laserem stomatologicznym Woodpecker LX16. Końcówka umożliwia precyzyjne prowadzenie terapii laserowej w procedurach regeneracyjnych, przeciwzapalnych oraz wspomagających gojenie tkanek.
Model DT15 został zaprojektowany do zabiegów biostymulacyjnych (LLLT – Low Level Laser Therapy), zapewniając równomierne rozproszenie energii i kontrolowane oddziaływanie na tkanki miękkie.
biostymulacja tkanek miękkich
przyspieszanie gojenia po zabiegach chirurgicznych
redukcja stanów zapalnych
terapia bólu w stomatologii
wspomaganie regeneracji przy zabiegach perio i implantologicznych
oryginalna końcówka Woodpecker
kompatybilna z laserem Woodpecker LX16
przeznaczona do zabiegów biostymulacyjnych
precyzyjne prowadzenie energii laserowej
łatwy montaż i demontaż
wykonana z trwałych, medycznych materiałów
model: DT15
typ: końcówka do biostymulacji (LLLT)
kompatybilność: Woodpecker LX16
zastosowanie: terapia regeneracyjna i przeciwzapalna
Sklep w czasie aktualizacji. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą 19 lipca 2026. Zapraszamy na stronę dentalholding.com
Ta strona internetowa zawiera przekaz reklamowy dotyczący wyrobów medycznych, kierowany wyłącznie do profesjonalistów. Oświadczam, że jestem osobą wykonującą zawód medyczny lub prowadzącą obrót wyrobami medycznymi i jestem osobą uprawnioną do otrzymywania takich informacji.