Końcówka DT15 do biostymulacji do lasera LX16 Woodpecker
Symbol: WD DT15
Dostępność: Dostępny 1 szt.
Cena: 100.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką strony w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WD DT15
Dostępność: Dostępny 1 szt.
Cena: 100.00
Więcej o produkcie
DT15 Tip for Laser to specjalistyczna końcówka do biostymulacji przeznaczona do pracy z laserem stomatologicznym Woodpecker LX16. Końcówka umożliwia precyzyjne prowadzenie terapii laserowej w procedurach regeneracyjnych, przeciwzapalnych oraz wspomagających gojenie tkanek.
Model DT15 został zaprojektowany do zabiegów biostymulacyjnych (LLLT – Low Level Laser Therapy), zapewniając równomierne rozproszenie energii i kontrolowane oddziaływanie na tkanki miękkie.
biostymulacja tkanek miękkich
przyspieszanie gojenia po zabiegach chirurgicznych
redukcja stanów zapalnych
terapia bólu w stomatologii
wspomaganie regeneracji przy zabiegach perio i implantologicznych
oryginalna końcówka Woodpecker
kompatybilna z laserem Woodpecker LX16
przeznaczona do zabiegów biostymulacyjnych
precyzyjne prowadzenie energii laserowej
łatwy montaż i demontaż
wykonana z trwałych, medycznych materiałów
model: DT15
typ: końcówka do biostymulacji (LLLT)
kompatybilność: Woodpecker LX16
zastosowanie: terapia regeneracyjna i przeciwzapalna
Ta strona internetowa zawiera przekaz reklamowy dotyczący wyrobów medycznych, kierowany wyłącznie do profesjonalistów. Oświadczam, że jestem osobą wykonującą zawód medyczny lub prowadzącą obrót wyrobami medycznymi i jestem osobą uprawnioną do otrzymywania takich informacji.