• ZESTAW DO PROFILAKTYKI PT-A (SKALER Z PIASKARKĄ)

Symbol: WD PT-A

ZESTAW DO PROFILAKTYKI PTA (SKALER Z PIASKARKĄ) Więcej informacji na stronie www.woodpeckerpolska.pl

Sprawdź inne SKALERY i PIASKARKI
12000.00
szt. Do przechowalni
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier IMPLANTY gratis 0
Montaż u klienta 0
Kurier (Pobranie) 25
DO PACZKOMATU 25
Kurier 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 10 kg

Zamówienie: kom.+48 693465185

Zostaw telefon

 

PT-A ZESTAW DO PROFILAKTYKI (SKALER Z PIASKARKĄ) 

PT-A  bezbólowy skaler ultradźwiękowy z piaskarką polecany do zabiegów skalingu: usuwanie kamienia nad dziąsłowego, usuwania plam, a także do zdejmowania  koron i mostów.

Do zabiegów endo: przygotowanie, czyszczenie i nawadnianie kanałów korzeniowych, wsteczne przygotowanie kanałów korzeniowych, kondensacja gutaperki. Do zabiegów odbudowy: przygotowanie ubytku, wkłady korzeniowe, kondensacja amalgamatu.

Do zabiegów perio: skaling nad i pod dziąsłowy, leczenie przyzębia. Do zabiegów piaskowania; usuwanie płytki nazębnej, przygotowanie powierzchni przed klejeniem zamków, cementowaniem wkładów, koron i licówek, a także higieny.

PIASKARKA w PT-A Nowoczesne rączki z małą, wąską dyszą skupiającą strumień wypływu piasku. Wbudowany specjalny, innowacyjny system zabezpieczający przed zapchaniem dyszy. Wydajny proszek do piaskarki: 65µ, 14µ.Trzyczęściowa konstrukcja rękojeści do piaskowania jest łatwa do złożenia  i rozłożenia w celu czyszczenia i konserwacji, do sterylizacji w autoklawie 134°C. Zbiornik do piasku o specjalnej konstrukcji pozwalającej na całkowite wykorzystanie proszku. Wielofunkcyjny sterownik nożny z trybem „BOOST".

BEZBÓLOWY SKALER ULTRADŹWIĘKOWY w PT-A System rozpoznaje wybraną końcówkę - i automatycznie przełącza na odpowiedni do niej tryb pracy. Bezbolesny skaling dzięki małej amplitudzie i wysokiej częstotliwości drgań. Tipy do skalingu ze stopu tytanu nie uszkadzają cementu ani szkliwa. Automatyczne podawanie wody-możliwe użycie specjalnych roztworów chemicznych, takich jak nadtlenek wodoru, podchloryn sodu i chlorheksydyna. System automatycznego wyboru częstotliwości do wybranego trybu pracy. Odłączana rękojeść do sterylizacji w temperaturze 134.

ZESTAW: W walizce: 2x rączka do skalingu, 2x rączka do piaskowania, 2x butelka 1400ml + 600ml do wody, 1x pedał wielofunkcyjny „boost", 2x pojemnik 300ml na piasek, 2x wężyk do wody i powietrza, 1x zasilacz, 2x proszek do piaskowania, 2x igła, tipy tytanowe do salingu: P33x2  P50Lx2,P50Rx2,P56x2, P59x2, P94x1, P95x1, E60x2.

ZESTAW DO PROFILAKTYKI PTA (SKALER Z PIASKARKĄ) Więcej informacji na stronie www.woodpeckerpolska.pl

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Warunkowy dostęp do sklepu

Ta strona internetowa zawiera przekaz reklamowy dotyczący wyrobów medycznych, kierowany wyłącznie do profesjonalistów. Oświadczam, że jestem osobą wykonującą zawód medyczny lub prowadzącą obrót wyrobami medycznymi i jestem osobą uprawnioną do otrzymywania takich informacji..