• ZUMAX OMS3200 R2-Sufitowy, Tor wizyjny, kamera 4K, Inverted Mirror + Foldable adapter Pokrętło PD, VARIODIST, Ramię 850mm

Symbol: ZU 321V0762
Brak towaru
137900.00
Wpisz swój e-mail
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Montaż u klienta 0
Dostępność Brak towaru
Waga 100 kg
Zostaw telefon

Mikroskop ZUMAX OMS3200 R2 to zupełnie nowa odsłona mikroskopu stomatologicznego. Jego innowacyjne funkcje zmieniają pojęcie stomatologii mikroskopowej. Nowością w mikroskopach ZUMAX są zamontowane w 3 przegubach hamulce magnetyczne dzięki, którym można zatrzymać głowicę mikroskopu dokładnie w pożądanej pozycji. W standardzie tego modelu jest płynne powiększenie, obiektyw VARIODIST 200-450mm, uchylny tubus z pokrętłem regulacji PD, druga przełączana awaryjnie dioda LED oraz system BriPlus dzięki, któremu podczas zwiększania powiększenia zawęża się strumień światła i powoduje to 30% większe natężenie przy maksymalnym powiększeniu. W standardzie mikroskop posiada dwa filtry: zielony do mikrochirurgii i pomarańczowy do pracy z kompozytem. OMS3200 R2 wyposażony jest w multifunkcyjne uchwytu dzięki którym lekarz wszystkie funkcje ma w zasięgu kciuka. Mikroskop można obsługiwać prawą lub lewą ręką. Na każdym z uchwytów są umiejscowione przyciski do elektrycznej regulacji:

VARIODIST – zmienna ogniskowa w zakresie 200-450mm

Płynnego powiększenia

Natężenia światła

Obsługa wbudowanej kamery HD (jeżeli występuje)

Obsługa trzech magnetycznych hamulców

 

Na ramieniu tego modelu znajdziemy wyświetlacz który dostarczy operatorowi wszystkich najważniejszych informacji o nastawach mikroskopu:

WD – ogniskowa obiektywu

ZM – powiększenie

MF – współczynnik powiększenia

MS – skala powiększenia

BR – moc światła

 

 

Jak każdy mikroskop ZUMAX również OMS3200 R2 ma szereg opcji dodatkowych.

Pierwszą z nich jest zupełnie nowy binokular MagPlus 1.5, który daje możliwość zwiększenia powiększeń o 50%

Kolejnym elementem opcjonalnym są okulary z wbudowana miarką do pomiarów pola zabiegowego.

OMS3200 R2 można wyposażyć w filtr fluorescencyjny FluoDet. Podczas pracy z tym filtrem wszystkie wkłady kompozytowe i zmiany próchnicowe są doskonale widoczne.

AntiReflect system zapobiegający refleksom świetlnym.

Moduł dodatkowego oświetlenia który podnosi maksymalne natężenie światła od 200.000Lux

OMS3200 R2 warto również dodatkowo wyposażyć w Pendulum Function czyli możliwość skręcenia głowicy aby lepiej obserwować trudnodostępne pola zabiegowe i przy tym ustawienia binokularu w pozycji ergonomicznej.

Dodatkową opcją jest filtr do pracy z laserem.

Na głowicę mikroskopu można zamontować zewnętrzny tor wizyjny wykorzystujący aparat fotograficzny, kamerę SLR lub telefon.

Mikroskop można również rozbudować o zintegrowaną kamerę 4K z wbudowanym dyskiem pamięci. Wykorzystując przyciski na uchwytach w prosty i szybki sposób możemy zrobić zdjęcie lub nagrać wideo. Kamera daje również możliwość wyświetlenia obrazu live na monitorze. Do kamery 4K jest dedykowany opcjonalny sterownik nożny, dzięki któremu sterowanie VADIODIST, powiększeniem i kamerą odbywa się zdalnie bez dotykania głowicy.

 

Jeżeli 4K to za mało z głowicą mikroskopu OMS3200 R2 może być zintegrowana kamera 4k 3D. Dzięki temu rozwiązaniu wyświetlimy dokładnie odwzorowany obraz 3D na monitorze z funkcją 3D. Możemy również wykorzystać opcję z pracą w okularach VR.

Prezentowana wersja to wersja sufitowa

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Warunkowy dostęp do sklepu

Ta strona internetowa zawiera przekaz reklamowy dotyczący wyrobów medycznych, kierowany wyłącznie do profesjonalistów. Oświadczam, że jestem osobą wykonującą zawód medyczny lub prowadzącą obrót wyrobami medycznymi i jestem osobą uprawnioną do otrzymywania takich informacji..